درباره انرپک آمریکا ENERPAC

شرکت ENERPAC انرپک آمریکا بزرگترین تولید کننده ابزار و تجهیزات هیدرولیک در جهان میباشد.

شعارهای کمپانی انرپک

شرکت انرپک یکی از برجسته ترین تولید کنندگان ابزارآلات هیدرولیک در سراسر جهان است که خصایلش سب شهرت بسیار آن در جهان شده است. انرپک ENERPAC برندی پیشرو در صنعت تولید ابزارآلات هیدرولیک حرفه ایی در جهان و

همچنین ارائه کننده راه حل برایفعالیت های صنعتی و انجام کارهای دشوار است. انرپک همیشه ازکیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و کیفیت علاوه بر شهرت ابزارآلات این برند و همچنین محصولات آن، گویای این مطلباست. این

جملات شعارهایی است که در طول سالها تولید توسط شرکت انرپک ارائه گردیده و به حق توانسته است به آنها جامه عمل بپوشاند .

پاورتیم رقیب انرپک در آمریکا

شرکت انرپک رقابت تنگاتنگی با شرکت پاورتیم دارد  اما شایان ذکر است که این دو رقیب هر دو متعلق به یک کشور بوده و هر دو آمریکایی میباشند، این موضوع باعث آن شده است که دو شرکت هر روز بر کیفیت و ارائه خدمات

خود بیافزایند و سعی کنند تا در ارائه خدمات نسبت به یکدیگر پیشی بگیرند. در تهران ابزار هر دو برند معتبر و جهانی انرپک و پاورتیم ارائه شده است تا صنعتگران بتوانند از بهترینها انتخاب کنند .

لازم به توضیح است در ایران برخی به اشتباه این برند را اینرپک و حتی کلمه لاتین آن را INERPAC  و یا حتی  INREPAK تلفظ و نگارش میکنند .

نام صحیح انرپک

این نکته برای این بیان شد ، که صنعتگران محترم ، این نکته را که ، منظور از تمامی این نوشتارها و گویش ها ، همان انرپک  ENERPAC میباشد است را مدنظر داشته باشید . با آرزوی موفقیت و شادکامی و سرافرازی شما عزیزان

، در این بخش ، بصورت تیتروار و خلاصه ، صورت تولیدات شرکت انرپک تقدیم شما میگردد. لازم به توضیح است ، در اکثر موارد تمامی این محصولات ، توسط شرکت انرپک و شرکت پاورتیم تولید میگردد.

تولیدات این شرکت عبارتست از :

محصولات و ابزار آلات هیدرولیکی

انواع آچار هیدرولیکی و …

کلیه ابزار مربوط به باز و بسته کردن پیچ ها و فلنج ها شامل : آچارهای هیدرولیکی، مهره برهای هیدرولیکی و بولت تنشنر – فلنج باز کن هیدرولیک، دستگاه تنظیم فلنج ها، مولتی پلایر و . . .

   

انواع جک هیدرولیکی /  سیلندر هیدرولیک

ابزار لیفتینگ یا بلند کردن تجهیزات صنعتی مانند انواع جک های هیدرولیک از ۵ تن الی ۱۰۰۰ تن، انواع پرس هیدرولیکی، پولی کش و بلبرینگ کش  .

 

       

انواع پمپ هیدرولیکی

انواع پمپ هیدرولیک دستی، پمپ هیدرولیک برقی، آچار هیدرولیکی، مهره بر – فلنج فیسر و فلنج بازکن – بولت تنشنر – پرس هیدرولیکی – ترکمتر – سیلندر هیدرولیکی در انواع مختلف .

       

توضیحات تکمیلی محصولات هیدرولیکی

گروه سیلندرهای هیدرولیک جهت بلند کرده اجسام ، انواع پمپ دستی و برقی و بادی جهت تحریک سیلندرهای هیدرولیک ، انواع آچار هیدرولیک ( ترکمتر هیدرولیک ) ، ابزار باز کردن فلنج ، پرس های هیدرولیک کارگاهی ، مهره بر

های هیدرولیکی ، مولتی پلایر ، قطعات و ملزومات مرتبط با تجهیزات و ابزار آلات تولیدی مثل انواع اورینگ سیلندرها ، قطعات مصرفی و تعمیراتی و دیگر نیازمندیهای مرتبط با محصولات انرپک. انواع مهره بر هیدرولیکی، جک و سیلندر

هیدرولیکی، پمپ دستی و برقی هیدرولیکی، فلنج باز کن دستی و فلنج باز کن هیدرولیکی، فلنج جفت کن دستی و فلنج جفت کن هیدرولیکی، آچار هیدرولیکی کاستی و آچار هیدرولیکی سوکت درایو یا آچار هیدرولیکی بکسی،

ترکمتر بادی، پرس هیدرولیک کارگاهی، پانچ هیدرولیکی، کابل بر هیدرولیکی، لوله خم کن هیدرولیکی، پولی کش و بلبرینگ کش دستی و هیدرولیکی و . . .

کلیه ابزار هیدرولیک ENERPAC  با فشار کاری ۷۰۰ bar / 10,000 psi  عمل کرده و این فشار بالای کاری ، سبب شده تا حجم ، وزن و اندازه سیلندر ( جک ) ابزار کوچک شده و کاربری آنها ساده شود. جدیدترین محصولات این

کمپانی در سایت تهران ابزار برای بررسی بیشتر و دقیقتر قرار داده شده است .

تنوع محصولات انرپک ENERPAC

تنوع در محصولات کمپانی انرپک ، سبب شده تا مشتری از قدرت انتخاب بیشتری برخوردار باشد و بتواند برای هر نیاز خود ، ابزار مخصوص با حداکثر کارایی را خریداری و بکار گیرد.

ابزار مناسب، ضروری ترین لوازم در امور صنعتی می باشند. در انجام کلیه کارهای صنعتی، ابزارآلات مناسب و کارآمدی هستند که علاوه بر انجام صحیح کار، سبب ایمنی بیشتر کاربر، کاهش زمان انجام کار، سهولت انجام کار و . . .

خواهند شد.

شرکت انرپک بزرگترین تولید کننده ابزار هیدرولیک در دنیا بوده و بزرگترین پروژه های صنعتی ، ساختمانی، عمرانی و دریایی جهان را پوشش داده است.

طیف وسیع محصولات شرکت انرپک سبب شده تا این برند در لیست خرید بزرگترین شرکتهای پیمانکاری و صنعتی و پالایشگاهی و فولادی دنیا قرار گیرد.

امروزه ابزار هیدرولیک به دلیل وزن و حجم کم و قدرت بسیار بالا، سهم بسیار بزرگی در انجام کارها و پروژه های صنعتی دنیا دارند.

محصولات و ابزار آلات انرپک آمریکا، معروفترین و با کیفیت ترین ابزار هیدرولیک در جهان است که از گذشته در صنایع بزرگ کشورمان ایران نیز ، کاملا شناخته شده بوده و هست .

معرفی و بررسی محصولات انرپک

لینک مستقیم ابزارآلات، برای بررسی تخصصی و دقیق محصولات هیدرولیک انرپک :

انواع آچار هیدرولیکی انرپک ( ENERPAC )

انواع سیلندر های هیدرولیک – جک هیدرولیک انرپک ( ENERPAC )

انواع پمپ هیدرولیک انرپک ( ENERPAC )

انواع مهره بر هیدرولیک انرپک ( ENERPAC )

انواع پانچ هیدرولیک انرپک ( ENERPAC )

انواع لوله خمکن هیدرولیک انرپک ( ENERPAC )

انواع فلنج باز کن هیدرولیکی انرپک ( ENERPAC )

انواع پرس کارگاهی انرپک ( ENERPAC )

انواع پولی کش هیدرولیک انرپک  ( ENERPAC )

لینک مستقیم شرکت انرپک آمریکا 

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: محمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان راست کلیک وجود ندارد