لیست محصولات این تولید کننده BOSCH

تاریخچه بوش


شرکت ابزار صنعتی بوش در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس گردید و تا سال ۱۸۹۱ تعداد پرسنل شرکت بوش ۱۵ نفر بود .


در سال 1891 سرمایه مالی بوش به پایان رسید و او سعی کرد با قرض کردن از خانواده اش،  شرکتش را نجات دهد اما در سال ۱۸۹۲ ورشکست شد .


در ۱۰ سال ابتدای ایجاد شرکت، آقای رابرت بوش دچار مشکلات متعددی بود. اگر او از پس این مشکلات در آن زمان بر نمی آمد اکنون شرکتی بنام  بوش وجود نداشت.


در مقابل چنین مشکلاتی ، او هیچگاه خود را بازنده حساب نکرد ، خوشبینی و عطش به  دانش در نهایت باعث موفقیت وی شد. او خیالپرداز نبود. زمانی که در سال ۱۹۰۰ تصمیم گرفت کارخانه خود را تاسیس کند برنامه ریزی کرد تا حداقل ۲۰۰ نفر در کارخانه او کار کنند .


در ابتدای کار ۳۰ نفر را به خدمت گرفت و تا پایان سال ۱۹۰۸ میلادی رابرت بوش موفق شد ۵ کارگاه دیگر اضافه کند و تعداد کارکنانش را به 1000 نفر برساند .


او میدانست ، بدون یک محصول متفاوت و خاص ، شرکت بوش تنها یک شرکت کوچک، با مشتری های اندک باقی میماند. چنین محصولی را مدیر کارخانه بوش، آرنولد زاهرینگر  در سال ۱۸۹۷ تولید کرد. این دستگاه یک سیستم جرقه زنی مغناطیسی بود. بوش از سال ۱۸۸۷ چنین دستگاهی را تولید کرد ، اما زاهرینگر با توجه به درخواست یکی از مشتری هایش این دستگاه را ارتقا داد تا بتواند آن را در موتورهای بنزینی نیز مورد استفاده قرار دهد. انگیزه ورود بوش به چنین صنعت بزرگی این دستگاه جرقه زن بود زیرا که نشان داد تنها دستگاه قابل اطمینان برای استفاده روی موتورهای بنزینی که تا سال ۱۹۰۰ به موفقیتی بی نظیر رسیده است ، این دستگاه میباشد و  در نهایت این جرقه زن ، شرکت بوش را وارد بازار جهانی کرد.


اما رابرت شخصی محتاط بود؛ نتوانست بر این ایده که تنها یک دستگاه میتواند باعث موفقیت شرکتش شود بسنده کند. با باور بر دستگاه خود، که او را به ثروتمندترین مردان آلمانی جنوبی تبدیل کرده بود، با شرکت های بازرگانی جهانی تماس گرفت. با چنین کاری او توانست مسیر تبدیل نام بوش به یک نام بین المللی را هموار کند و از سال ۱۹۰۸ جرقه زن های بوش در تمام قاره های جهان موجود شد. با تمام این اوصاف این شرکت تنها زمانی به ثبات رسید که توانست کسب و کار خود را در صنایع دیگری چون ابزار برقی، لوازم خانگی و فنآوری های صنعتی و تخصصی رونق دهد.


محصولات شرکت بوش که توسط تهران ابزار ارائه میگردند ، عبارتند از :


انواع دریل ساده و سرکج ، انواع پایه دریل مغناطیسی ، انواع دریل ضربه ای ، انواع دریل چکشی ، انواع دریل نمونه بردار و کر گیر


دستگاه چکش تخریب ، دستگاه فرز برقی سنگ و آهن ، دستگاه پولیش ، دستگاه موزائیک ساب ، دستگاه فرز نجاری ، دستگاه سنباده لرزان بوش ، دستگاه رنده نجاری بوش ،


ابزار شارژی، دستگاه اره عمود بر ، دستگاه سشوار صنعتی ، دستگاه دمنده و مکنده ، ابزار های اندازه گیری مثل متر لیزری و تراز لیزری ف دستگاه اره گردبر ،


دستگاه اره همه کاره ، دستگاه اره سوسماری ، دستگاه منگنه کوب و میخکوب ، دستگاههای برقی باغبانی مثل اره های باغبانی ، دستگاه شمشادزن ، دستگاه برگ جمع کن و ....

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف