درباره تهران ابزار


شرکت تجهیز صنایع تهران ابزار پارسیان ، تامین کننده تجهیزات و ابزار آلات صنعتی و تخصصی میباشد . تنوع تجهیزات و ابزار آلات صنعتی ، به حدی گسترده است که طبیعتا امکان معرفی و ارائه مشخصات آن در یک کاتالوگ وجود ندارد .  شرکت تهران ابزار ، تجربه طولانی بیش از 20 سال همکاری با متخصصان و صنعتگران را در قالبهای گوناگون داشته است . با وجود کارشناسان خبره و جوان در این شرکت ، توانسته ایم نامی نیکو را تامین تجهیزات و ابزارآلات پروژه های صنعتی کسب نماییم . 

اخیرا مصمم هستیم تا بستری حرفه ای را برای ارائه ی ابزار آلات نیمه تخصصی و کاربردی فراهم آوریم . بدیهی است در این بین همچنان معرفی و تامین تجهیزات تخصصی صنعتی را در دستور کار خواهیم داشت . 


برای این منظور امکاناتی برای خرید آنلاین خرید آنلاین محصولات و ابزارآلات صنعتی بوجود آوردیم . خرید آنلاین علاوه بر کاهش هزینه های متعدد اعم از ترافیک ، زمان ، محیط زیست و امثالهم ، به خریداران در انتخاب محصولات مورد نیاز کمک میکند تا بررسی جامع تر و کاملتری را داشته باشند . تعدد انواع محصولات و امکان بررسی آسان و مقایسه ی آنها ، قطعا به خریدی مطمئن تر و به صرفه تر ، منتج خواهد بود . 


یکی از نکات مهمی که مجموعه تهران ابزار بر آن تاکید دارد و سعی میکند ضعف های فروشگاههای آنلاین را تا حدی جبران نماید ، دقت در درج و معرفی محصولات با کیفیت و اصلی میباشد . درست است که این روش ، احتمالا تعداد و مقدار فروش را در کوتاه مدت پایین نگه میدارد ، لکن اعتقاد داریم مشتریان حق دارند از بین بهترین کیفیت ها انتخاب کنند . به همین منظور ، شرکت تهران ابزار از درج و معرفی محصولاتی که کیفیت آنها درجه یک نباشد ، خودداری نموده است . 

در وبسایت تهران ابزار ، فقط محصولات درجه یک ارائه میشود

سالها تلاش و ممارست در ارائه خدمات تخصصی و منحصربفرد در زمینه تجهیزات و ابزارآلات صنعتی ، باعث شده است تا نام تهران ابزار بعنوان تامین کننده ای مطمئن در صنعت کشور مطرح شود . 

مجله تخصصی اطلاعات صنعتی ، در راستای انتشار اطلاعات مهم و کاربردی صنعت ، با کوشش متخصصان در حال انتشار است و روزانه مطالب با اهمیتی در خصوص تجهیزات و ابزارآلات صنعتی با سرفصلهای متنوع و کاربردی ارائه میدهد . 

ارتباط مستقیم با شرکت تهران ابزار را میتوانید در تماس با ما برقرار کنید .