لیست محصولات این تولید کننده BRITOOL


شرکت ابزار و مهندسی بریتانیا با مسئولیت محدود (Britool Limited) برای اولین بار تولید را در سال 1908 آغاز کرد و در سال 1915 در ولورهمپتون کارخانه خود را تاسیس کرد و تا سال 1920 کارخانه بزرگی تبدیل شد .


 پیش از سال 1937 ، این شرکت تابعه Bros. Jenks بود ، اما در سال 1937 ، Jenks Bros و British Tool Co Ltd توسط جان شاو و پسران (Wolverhampton) Ltd. به مالکیت وی درآمدند و به کارخانه ای در Bushbury منتقل شدند.


این شرکت پس از پیشگام شدن در تولید اولین طیف گسترده ای از آچارهای حلقه ای و دو سیم شش گوشه ای که در انگلستان تولید و به بازار عرضه می شود ،


به سرعت شهرت خود را برای ساخت ابزار دستی مهندسی با کیفیت بالا بدست آورد. اگرچه آنها در آچارها تخصص داشتند ، اما انواع ابزار دستی کوچک را ساختند.


تقاضا برای محصولات Britool بین 2 جنگ جهانی افزایش یافت. در حقیقت ، بریتول تأمین کننده اصلی ابزار برای نیروهای مسلح انگلیس بود ،


در طول جنگ جهانی دوم ، بیش از 200 میلیون آچار ، سوکت و لوازم جانبی را تأمین کرد. 


پس از جنگ ، بریتول به عنوان یک برند تجاری ابزار پرقدرت در انگلستان تبدیل شد و از آن زمان تاکنون انتخاب شماره یک مهندسین حرفه ای باقی مانده است.


در سال 1980 ، این شرکت به Walsall Road ، کارخانه Cannock منتقل شد و طیف گسترده ای از ابزارهای دستی را تولید کرد .


در آن زمان  مقرر شد طیف جدیدی از ابزار دستی به طور خاص توسط مهندسان برتر بریتول برای پشتیبانی حرفه ای خودرو معرفی شود.


در سال 1991 ، بریتول توسط گروه بین المللی Facom ، بزرگترین تولید کننده ابزار دستی اروپا خریداری شد. با پشتوانه امکانات توسعه قدرتمند Facom و تخصص گسترده فنی ، بریتول توانست جایگاه خود را به عنوان برند انتخابی در تمام زمینه های مهندسی حفظ کند. از هوافضا گرفته تا صنعت و همچنین به بخش خودرو.


در سال 2001 ، Britool Ltd نام خود را به Hallmark Tools Limited تغییر داد و شرکتی جدید با نام Facom Group تشکیل شد. این شرکت محصولات نهایی ساتن خود را به بخش صنعتی می فروخت و محدوده هالمارک همچنان در کالاهای حرفه ای پس از فروش فروخته می شود.


در آوریل همان سال ، شرکت اصلی Britool که اکنون با نام Hallmark Tools تغییر نام داد ، به TradeMarque Tools Ltd که مالکیت محدوده Hallmark را حفظ کرده بود ، فروخته شد .


ما همچنان با سرمایه گذاری و تهیه محصولات با کیفیت عالی و با قیمت مناسب ، به سرمایه گذاری و توسعه دامنه در حالی که اهداف و آرمانهای اصلی میراث خود را حفظ می کنیم ، ادامه داده ایم.


تفکر بسیار زیاد در مورد محدوده هالمار همیشه می تواند با ویژگی بارز آن مشخص شود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف